פעילי ימין פוצצו ישיבה של יו"ר הקואליציה

 פעילי ימין פוצצו ישיבה של יו"ר הקואליציה

פעילי ימין פוצצו ישיבה של יו"ר הקואליציה, ח"כ עידית סילמן, היו עימותים בין פעילי ימינה בחריש לבין פעילי ימין שמחו כנגד הגעתה של יו"ר הקואליציה, בנוסף דווח, שמספר 1 ברשימת ימינה בחריש ומי שצפוי להתמודד לראשות העיר, מר יוסי אזרחי, תקף פעילת ימין והוגשה נגדו תלונה בגין תקיפה.

אירוע מזעזע אירע במהלך ביקורה של נציגת 'ימינה' ויו"ר הקואליציה בסוכתו של מספר 1 בימינה בחריש מר יוסי אזרחי. לאחר שמפגינים מטעם הליכוד מחאו כנגד נוכחותה של חברת הכנסת עידית סילמן במקום, אחת הפעילות הותקפה באלימות ונפצעה ובעקבות כך מארחה של סילמן עוכב לחקירה. 

עם הגעתה של חברת הכנסת לסוכתו של אזרחי ואף קודם לכן, התקבצו מספר פעילי ליכוד ותושבים נוספים המתנגדים לממשלה שהוקמה, ומחאו כנגד סילמן וחבריה בכך שבגדו בבוחרים שלהם והפרו הבטחת הבחירות.

הפעילים התחילו במחאה ואף בגינויים כלפי ח"כ עידית סילמן.

לכל אורך האירוע נרשמה מתיחות במקום והפעילים דחפו זה את זה, אך בשלב כלשהו העניינים יצאו מפרופורציה והמארח, יוסי אזרחי, החל לדחוף בכוח ובאלימות את אחת הפעילות במקום, וכתוצאה מכך היא נפצעה ונזקקה לטיפול רפואי בבית החולים.

מדוברות המשטרה נמסר, כי "הבחור התוקף עוכב לחקירה בתחנת המשטרה, נחקר ושוחרר בתנאים מגבילים. חקירת המשטרה נמשכת".

נציגי בית טב לחריש, יוסי גולדמן ושלמה קליין, הגיבו למקרה ומסרו, כי "אין מקום לאלימות בחריש. נקודה. אתמול התרחשה תקרית אלימה במהלך ביקורה של יו"ר הקואליציה, ח"כ עידית סילמן בחריש".

"לצערנו, אנשים שאינם קשורים בכלל לחריש הגיעו במיוחד על מנת לעורר פרובוקציות ואף פלשו לשטח פרטי ללא אישור- זה לא מקובל, אך בשום אופן לא מצדיק אלימות", הוסיפו גולדמן וקליין ומסרו, כי "אנו מאמינים בשיח של הידברות ובחופש המחאה אך יחד עם זאת לא נאפשר לאנשים מחוץ לחריש לייבא שסעים אל תוך הקהילה שלנו".

במפלגת ימינה התנערו מהמעשה ומסרו: "אנו מגנים אלימות מכל סוג שהוא, נקודה. האלימות שנקט פעיל המפלגה באירוע בחריש אינה מקובלת בשום צורה ובאף נסיבות. אנו קוראים לכל המעורבים בשיח הפוליטי בישראל לשמור על שיח מכבד ולהימנע מאלימות, הן פיזית והן מילולית, וקוראים לכל המפלגות להעביר מסר זה לציבור".

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר.