אירועי ענק הופקו עבור הציבור החרדי בחריש

 אירועי ענק הופקו עבור הציבור החרדי בחריש

חגיגת פירות באירוע של הנשים(צילום: רחלי יפרח)

מאת: נועם ברוכים

ביום רביעי האחרון(יב' אב) וביום חמישי(יג' אב), המועצה בשיתוף פעילים חברתיים ויו"ר ש"ס בחריש ר' שלמה פרץ, הפיקו אירועי ענק עבור הציבור החרדי בבריכת בורה בורה בפרדס חנה, מאות תושבים הגיעו,
תגובות חמות התקבלו מהתושבים

כ-300 נשים הגיעו לאירוע הנשים, שהפיקה המועצה בשיתוף הפעילה החברתית רחלי יפרח (בעלת המיזם: רחלי יפרח קומיוניטי) ואבישג כרמי(רכזת תרבות ופנאי במועצה), ובשיתוף יו"ר ש"ס בחריש ר' שלמה פרץ.

האירוע של הנשים התחלק ל-2, בהתחלה, הכינו לנשים מגשי פירות מפנקים ומעוצבים, ומגשי פיצות ועוד הרבה אוכל טוב, בחלק השני היתה מסיבת בריכה בניצוחה של הDJ אורטל בורק.

תגובות חמות לא איחרו להגיע למארגני ומארגנות האירוע, אחת ממארגנות האירוע, הפעילה החברתית רחלי יפרח, הודתה לבורא עולם ולראש המועצה מר יצחק קשת, שפעל רבות כדי שהאירוע יתקיים בפאר והדר, וכן הודתה למר שלמה פרץ על פועלו עבור הציבור החרדי בעיר.

יו"ר ש"ס בחריש ר' שלמה פרץ
יו"ר ש"ס בחריש ר' שלמה פרץ

באירוע של הגברים היו כ-450 גברים וילדים שנהנו ממוזיקה טובה מהפייטנים רמי יצחק(מנהל מחלקת דת בחריש) והחזן הדגול ר' אלחנן משמרתי, שהנעימו את הערב בקולם הערב, כמיטב המסורת של ליל שישי, הוגש לכל המשתתפים צלחת צ'ולנט טעימה ועסיסית, וכמובן, כולם השתכשכו בבריכה.

גם ילדי חריש החרדים לא קופחו, והביאו להם מתנפחים ענקיים.

הערב הועבר בניצוחו של יו"ר ש"ס בחריש, ר' שלמה פרץ ששיבח את ראש המועצה מר יצחק קשת, על דאגתו לציבור החרדי בעיר, ראש המועצה הודה לר' שלמה פרץ ואמר שבלעדיו כל האירוע הזה לא היה מתקיים, וסיפר שקיבל תגובות חמות מהאירוע של הנשים שהתקיים ערב קודם.

ראש המועצה מר יצחק קשת
ראש המועצה מר יצחק קשת

הבהרה לגבי הצילומים: לא הצלחנו להשיג את השמות של כל מי שצילם את האירוע, את התמונות קיבלנו מ-יו"ר ש"ס בחריש מר שלמה פרץ, והקרדיט בליקוט התמונות הוא לו ולכל תושבי חריש שצילמו את התמונות ושיתפו אותם ברשתות החברתיות.

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר.