חוזרים ללימודים

הודעת ראש העיר יצחק קשת:

"הלחץ שלנו עושה את שלו: שר הבריאות יולי אדלשטיין עדכן אותי לפני שעה קלה שלמען חריש הוא יקדים את עדכון צבעי הרמזור הארצי להיום! אם אכן זה יקרה, יש סיכוי שנוכל לפתוח את מוסדות החינוך כבר מחר. 

"הסבר קצר לסיטואציה שבה אנחנו נמצאים: בנקודת הזמן שבה נקבעו צבעי הרמזור השבועיים חריש היתה עיר אדומה. הבוקר אנחנו בצבע כתום בהיר, אבל למרבה האבסורד תקנות הממשלה מונעות מאיתנו לפתוח את מוסדות החינוך בגלל הצבע השבועי של חריש. זה לא הגיוני, ואני לא מוכן להשלים עם זה.

"אנחנו ממשיכים כל העת לפעול מול כל הגורמים הרלוונטיים. אני במרתון של שיחות עם שר הבריאות יולי אדלשטיין, שר החינוך יואב גלנט, מזכיר הממשלה צחי ברוורמן וגורמים נוספים בימים האחרונים, וגם הבוקר. אנו עושים הכל כדי שנוכל לפתוח באופן מידי את מוסדות החינוך".

תמונת מצב יומית: ממשיכים במגמת הירידה בנתוני התחלואה בחריש, וציון הרמזור היומי של חריש הוא 6.24. כיום ישנם 154 חולים מאומתים, כשרק אחד מהם נוסף ביממה הקודמת. שיעור הבדיקות החיוביות נמוך ועומד על 2.27%. מספר מתחסני המנה הראשונה הוא 7,230, ומספר מתחסני המנה השנייה הוא 5,440.

ביום שלישי תפעיל העירייה בשיתוף פיקוד העורף תחנת בדיקות קורונה בחריש במתכונת "דרייב אין" בצומת הרחובות סביון-יקינתון בשכונת הפרחים בין השעות 19:00-12:00. השירות מיועד למבוטחי כל קופות החולים, ניתן להגיע ללא הפניה. יש להגיע עם תעודה מזהה.

ביום רביעי תפתח העירייה בשיתוף פיקוד העורף מתחם חיסונים נוסף בחריש. פרטים מלאים נמסור בקרוב.

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר.